Bizi Takip Edin
Top
 
Role Soğutma

Hakkımızda

Role Soğutma

Role Soğutma, 1998 yılında Ortaköy’de kuruldu. Hizmet kariyerine beyaz eşya tamirciliği ile giriş yapan firmamız, kısa sürede verdiği kaliteli hizmetin karşılığını alarak Lefkoşa dışındaki beldelere de hizmet vermeye başlamıştı. Vizyon ve Misyon olarak sürekli kendini yenilemek ve geliştirmek adına yatırımlar yapan firma, beyaz eşya tamirciliği olarak başlayan serüvenini 2000’li yılların başlarında noktalamış ve sektörünü Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri olarak değiştirmiştir. 10 yılı aşkın bir süredir, Soğuk Hava Deposu, inverter Merkezi Sistem, Merkezi Sistem üretiminin yanı sıra Endüstriyel Çelik Mutfak Ekipmanları, Market Buzlukları gibi bir çok alanda da hizmet vermeye devam etmektedir.

Son 2 senedir Dikey ve Yatay Soğutucu ve Dondurucularda da kendi markasıyla pazara giriş yapan Role Soğutma, Kıbrıs’ın gözde sanayilerinden olan Yeni Ticaret Merkezinde müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimize; insan sağlığı ve gıda güvenliği için uzun raf ömrüne sahip, dünyamızın geleceği için minimum enerji tüketen, yüksek kalitede, değer yaratan, estetik, fonksiyonel ve esnek ürünler sunmak.

Vizyonumuz

Kurum kültürü ve etik kurallara bağlı kalmaktan ödün vermeden; kaynakları en verimli şekilde kullanarak oluşturduğu üretim, çalışma ve teknolojiyi takip etme tarzı sayesinde uluslararası standartlarda daima aranılan; ülkesi, müşterileri ve tedarikçileri için güven, kalıcılık ve saygınlık kavramıyla anılan bir şirket olmak.

Kaliteli Hizmet

Hizmet felsefemiz %100 müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olup bu yönde hizmet vermekteyiz.

Hizmet Yelpazemiz

Bir çok firmaya saat ve zaman ayrımı yapmaksızın 7/24 hizmet vermekteyiz.

Hızlı Servis

7/24 arızalar da yanınızdayız.Günün her saatinde arızalara da çözüm buluyoruz...

Kahramanlar Caddesi, Yeni Ticaret Merkezi (15,61 km)
2470 Haspolat, Kıbrıs

Tel :

05338533871