Bizi Takip Edin
Top

Süper Market Grubu

DİKEY REYONLAR

NİLÜFER

Nilüfer, estetik tasarımıyla mağazalarında şıklığı ön plana çıkarmak isteyenler için ideal bir tercihtir. Ambalajlı et, süt, şarküteri, meyve/sebze ve içecek ürünleri için tasarlanmıştır. Farklı renk, yükseklik ve ölçü seçenekleri sayesinde mağazalarınızda ihtiyacınız olan tasarımı oluşturabilir ve isteklerinize bağlı olarak gondol başı modüllerle duvar reyonu adalar kurabilirsiniz.

DAHA FAZLA

BEGONYA

Begonya modeli çerçevesiz tek cam kapağı sayesinde hem enerji tüketiminde verimlilik sağlar hem de içinde teşhir edilen ürünleri kolayca görülebilir kılar. Ambalajlı et, süt, şarküteri ve içecek ürünleri için tasarlanmıştır. Farklı renk, yükseklik ve ölçü seçenekleri sayesinde mağazalarınızda ihtiyacınız olan tasarımları oluşturabilirsiniz.

DAHA FAZLA

NERGİS

Geniş cam yüzeyi ve estetik alüminyum çerçevesi ile şık bir görünüm sağlayan Nergis modeli, modüler cam kapı sistemi sayesinde enerji tüketiminde büyük verimlilik sağlar. Şişe soğutucu, süt ve şarküteri ürünleri için tasarlanmış olan Nergis modelinin 2, 3, 4 ve 5 kapılı dört farklı uzunluktaki modül seçenekleri mevcuttur.

DAHA FAZLA

ÇİĞDEM

Çiğdem modeli ince alüminyum çerçeveli sürgü sistemi sayesinde hem enerji tüketiminde verimlilik sağlar hem de içinde teşhir edilen ürünleri kolayca görülebilir kılar. Çiğdem modeli süt, şarküteri ve içecek ürünleri için tasarlanmıştır. Bu model petrol istasyonları ve küçük işletmeler için ideal bir tercihtir.

DAHA FAZLA