Bizi Takip Edin
Top

İçten Motorlu Reyonlar

İÇTEN MOTORLU REYONLAR

KARDELEN

Kardelen modeli balık ve çeşitli deniz ürünleri teşhiri için komple paslanmaz çelikten içten motorlu olarak tasarlanmıştır. Serpantin soğutmalı geniş teşhir yüzeyi sayesinde buzların erimesi engellenerek balıkların hep taze kalması sağlanır.

DAHA FAZLA

AÇELYA

Açelya modeli sınırlı alanlarda et, süt, şarküteri ve çeşitli ambalajlanmış ürünlerinin en iyi şekilde sergilenebilmesi için tasarlanmıştır. İçten motorlu olması sebebiyle montaj gerektirmeyen, kurulumu kolay olan modelde bombe camlı ve dik camlı olmak üzere 2 versiyon mevcuttur.

DAHA FAZLA

FULYA

Fulya modeli küçük işletmeler ve sınırlı alanlarda ambalajlı et, süt, şarküteri, meyve/sebze ve içecek ürünlerinin en iyi şekilde sergilenebilmesi için tasarlanmıştır. Alçak alt bazası daha fazla ürün teşhir edilmesini sağlar. İçten motorlu olması sebebiyle montaj gerektirmeyen, kurulumu kolay olan modelde perdeli, sürgülü ve kapaklı olmak üzere 3 versiyon mevcuttur.

DAHA FAZLA

SÜMBÜL

İç montaj soğutma grubu ile paketlenmiş şarküteri ürünlerinin teşhiri için tasarlanmış olan Sümbül modeli; ürünlerin görünürlüğünü maksimum kılan tasarımı, zengin renk seçenekleri, self servis imkânı ve kolay hareket kabiliyeti ile süpermarketler ve hiper marketler için vazgeçilmez bir tercihtir.

 

DAHA FAZLA

LİLYUM

İç montaj soğutma grubu ile paketlenmiş şarküteri ürünlerinin teşhiri için tasarlanmış olan Lilyum modeli; ürünlerin görünürlüğünü maksimum kılan tasarımı, zengin renk seçenekleri, self servis imkânı ve kolay hareket kabiliyeti ile süpermarketler ve hipermarketler için vazgeçilmez bir tercihtir.

 

DAHA FAZLA

PAPATYA

Restaurant ve cafe’lerin pasta,  yemek, meze ve içecek teşhir etmeleri için tasarlanmış olan Papatya modelinin bombe camlı ve dik camlı versiyonları mevcuttur. Estetik görünümü, fonksiyonel ve kolay kullanımı, farklı mobilya seçenekleriyle mağazaların sıklıkla tercih ettiği bir modeldir.

 

DAHA FAZLA

MENEKŞE

Restaurant ve cafe’lerin yemek, meze ve içecek teşhir etmeleri için tasarlanmış olan Menekşe modelinin bombe camlı ve dik camlı versiyonları mevcuttur. Estetik görünümü, fonksiyonel ve kolay kullanımı, farklı mobilya seçenekleriyle mağazaların sıklıkla tercih ettiği bir modeldir.

 

DAHA FAZLA