Bizi Takip Edin
Top

Pasta ve Özel Teşhir Reyonları

PASTA VE ÖZEL TEŞHİR REYONLARI

MİMOZA

MİMOZA modeli yaş pasta, kuru pasta, baklava, börek, ekmek, simit ve çikolata gibi ürünlerin teşhirine yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu şık reyonun ahşap ve doğal taş kaplamaları ve oval bombe camları mağazanıza büyük şıklık katarken, aynı zamanda tek teşhir reyonunda her türden unlu mamüller ürünlerinizi sergileyebileceğiniz soğutmalı, ısıtmalı ve nötr reyonların üstün ergonomisinden faydalanacaksınız. Zengin ahşap ve doğal taş seçenekleri, farklı ölçüleri ile tamamen ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre tasarlanabilecek olan MİMOZA modeli teşhir reyonları seçkin pastaneler, cafeler, butik fırınlar gibi mağazaların vazgeçilmez tercihlerindendir.

DAHA FAZLA

ZAMBAK

ZAMBAK modeli yaş pasta, kuru pasta, baklava, börek ve çikolata gibi ürünlerin teşhirine yönelik olarak elit bir şekilde tasarlanmıştır. Bu şık reyonun ahşap ve doğal taş kaplamaları ve ortası aydınlatmalı ahşap kısmı mağazanıza çok büyük şıklık katacaktır. Zengin ahşap ve doğal taş seçenekleri ile tamamen ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre tasarlanabilecek olan ZAMBAK modeli teşhir reyonları elit pastaneler ve cafelerin atmosferini değiştirecektir.

YASEMİN

YASEMİN modeli yaş pasta, kuru pasta, baklava, börek, ekmek, simit, sıcak ve soğuk yemekler, hazır mezeler, soğuk içecek gibi ürünlerin teşhirine yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu şık reyonun ahşap ve doğal taş kaplamaları mağazanıza büyük şıklık katarken, aynı zamanda tek teşhir reyonunda her türden ürününüzü sergileyebileceğiniz soğutmalı, ısıtmalı, salatbar ve nötr reyonların üstün ergonomisinden faydalanacaksınız

DAHA FAZLA