Bizi Takip Edin
Top

SERVİS REYONLARI

SERVİS REYONLARI

GARDENYA

Şarküteri, et ve çeşitli paketlenmiş ürünlerin teşhiri için özenle tasarlanmış olan Gardenya modelinde; geniş paslanmaz teşhir alanı, zengin renk seçenekleri, kolay temizlik, ürün yükleme ve servis kabiliyeti müthiş bir ergonomi sunar. Küresel sekurit camlı iç ve dış oval dönüşler mağazanızda dikkatleri üstüne çeken mükemmel bir teşhir alanı sunar. Ergonomisi ve şıklığıyla süpermarketler, hipermarketler ve seçkin kasap mağazaları için harika bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır.

DAHA FAZLA

SARDUNYA

Şarküteri, et, balık ve çeşitli paketlenmiş ürünlerin teşhiri için tasarlanmış olan Sardunya modeli; dik camlı olması dolayısıyla içinde teşhir edilen ürünlerin kolayca görülebilmesini sağlar. Geniş paslanmaz teşhir alanı, kolay ürün yükleme ve temizlik açılarından fonksiyonel olması, ön ve yan paneller için sunulan zengin renk seçenekleri veya alternatif ahşap kaplamasının yanında çeşitli aksesuarları ile de mağazalarında farklılık yaratmak isteyenler için şık bir tercih olarak ön plana çıkmaktadır.

DAHA FAZLA

ORKİDE

Şarküteri, et, balık ve çeşitli paketlenmiş ürünlerin teşhiri için tasarlanmış olan Orkide modeli; geniş paslanmaz teşhir alanı, zengin renk ve aksesuar seçenekleri, kolay ürün yükleme ve temizlik açılarından fonksiyonel olması ve bombe cam ile alüminyum uyumunun verdiği estetik sebebiyle her türden marketin önde gelen tercihlerindendir.

DAHA FAZLA