Bizi Takip Edin
Top

Yatay Havuz Dondurucular

YATAY HAVUZ DONDURUCULAR

DEFNE

Dondurma ve ambalajlı dondurulmuş ürünlerin teşhiri için duvar reyonu olarak tasarlanmış olan Defne modeli, özellikle süpermarket ve hipermarketlerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Opsiyonel olarak gece perdesi ve sürgü çeşitleri vardır. Defne modelinin zengin renk seçenekleri ve dönüşlerdeki estetik modüler yapısı da mağazanıza şık bir hava katar.

DAHA FAZLA

LEYLAK

Dondurma ve ambalajlı dondurulmuş ürünlerin teşhiri için dört tarafı camlı olarak tasarlanmış olan Leylak modeli, özellikle süpermarket ve hipermarketlerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Opsiyonel olarak gece perdesi ve sürgü çeşitleri vardır. Leylak modeli dört tarafı camlı olması sebebiyle dört bir taraftan ürün sergileme ve alışveriş imkânı sağlarken aynı zamanda modelin zengin renk seçenekleri ve dönüşlerdeki estetik modüler yapısı da mağazanıza şık bir hava katar.

DAHA FAZLA

ERGUVAN

Dondurma ve ambalajlı dondurulmuş ürünlerin teşhiri için tasarlanmış olan Erguvan modeli, özellikle süpermarket ve hipermarketlerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Erguvan modeli ile gondol başı modüller kullanarak farklı ada kombinasyonları oluşturabilir, ürünlerinizi panoramik bir görünümle teşhir edebilirsiniz. Zengin renk seçenekleri ve dönüşlerdeki estetik modüler yapısı da mağazanızda farklı bir şıklık sağlar.

DAHA FAZLA